SPCG REAL ESTATE DOO

JADRANSKI PUT BB, Budva, Crna Gora
Aktivan
PIB 03580156
Reg. broj 5 - 1159768 / 001
Datum osnivanja 17.07.2023.

Opis kompanije

DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU SPCG REAL ESTATE DOO registrirano je na adresi JADRANSKI PUT BB, Budva, Crna Gora i posluje od 17.07.2023.. Kontakt telefon je +79128690011 i kontakt email christopher@metamedium.io. Trenutni direktor tvrtke je CHRISTOPHER KNEIER - HOHENEGGER.

Trenutni vlasnici kompanije su FLAVE GMBH, CHRISTOPHER KNEIER - HOHENEGGER, PHILIPP DOBLHOFF

Bonitetna ocjena tvrke za 2025. godinu je BBB.

Na današnji dan kompanija NIJE blokirana

Kompanija zapošljava ukupno 1 radnika, dok prosječna bruto zarada po zaposlenom iznosi 442,00 mjesečno.

Preuzmite bonitetni izveštaj

Dubinska bonitetna ocjena 2025

Dubinska ocjena grupacije je:

B+

Veoma spekulativno

Povećan rizik, ali uz mogućnost oporavka

0 72 420

Sažetak poslovanja

Računi
Nije u blokadi
Arhiva sudskih objava
Nije u postupku

Kontakti

tel
+79128690011
E-mail
christopher@metamedium.io

Vlasnik
CHRISTOPHER KNEIER - HOHENEGGER(20,00%), Osnivač
Vlasnik
PHILIPP DOBLHOFF(20,00%), Osnivač
Vlasnik
FLAVE GMBH(60,00%), Osnivač
Zastupnik
CHRISTOPHER KNEIER - HOHENEGGER, Izvršni direktor

Osnovni podaci

KD
6810 - Kupovina i prodaja vlastitih nekretnina);
Područna jedinica
Područna jedinica Budva
Datum osnivanja
17.07.2023.
Registracioni broj
03580156
Reg. tijelo
Privredni sud
Registrovan za PDV
DA
Broj PDV registracije
81/31-08889-3
Datum PDV registracije
14.05.2025

FINANSIJSKI SAŽETAK

Preuzmi finansijske podatke
  2022 2023 2024
Ukupni prihodi 0,00 0,00 0,00
Ukupni rashodi 0,00 984,00 6.643,00
Neto rezultat 0,00 -1.884,00 -6.643,00
Kapital 0,00 -1.879,00 -8.522,00
Stalna imovina 0,00 0,00 630.000,00
Kratkoročne obaveze 0,00 337.500,00 642.054,00
Dugoročne obaveze 0,00 0,00 0,00
Potraživanja 0,00 0,00 0,00
EBITDA 0,00 -984,00 -6.643,00
Obrtna sredstva 0,00 335.616,00 3.527,00
Prosječan broj zaposlenih (ukupan broj zaposlenih krajem svakog mjeseca podijeljen sa brojem mjeseci) 0,00 0,00 1,00
Prosječna bruto plata zaposlenog 0,00 0,00 442,00

Računi i blokade

Nekretnine u vlasništvu

Nema podataka o nekretninama

Često postavljana pitanja

Odgovorne osobe u tvrtki su: CHRISTOPHER KNEIER - HOHENEGGER.
Adresa tvrtke je JADRANSKI PUT BB, Budva, Crna Gora.
Kontakt tvrtke je +79128690011.
Tvrtka ima 1 zaposlenih.
Datum osnivanja tvrtke je 17.07.2023..